ks. kan. dr Sebastian Kujawa

proboszcz

od 2016

ks. Rafał Kucik

wikariusz

od 2019


Dawni kapłani

ks. kan. Tomasz Maćkowiak 1986-2011 proboszcz i budowniczy kościoła (zmarł 2.4.2011)
ks. Jan Majchrzak 1987-1990 wikariusz (zmarł 17.11.2023) 
ks. Roman Grocholski 1990-1995 wikariusz  
ks. Ryszard Jankowski 1995-1996 wikariusz   
ks. Mariusz Janc 1996-1998 wikariusz  
ks. Piotr Ostański 1997-1998 rezydent   
ks. Dariusz Jankowiak 1998-2002 wikariusz  (zmarł 7.9.2020)
ks. Tomasz Rak 2001-2006 rezydent (zmarł 17.11.2020)
ks. Ziemowit Stodulny 2002-2007 wikariusz  
ks. kan. Ryszard Skomro 2006-2019 rezydent  
ks. Trojan Marchwiak 2007-2008 wikariusz  
ks. Tomasz Bochyński 2007-2012 wikariusz  
ks. Grzegorz Zbączyniak 2008-2009 wikariusz  
ks. Szymon Likowski 2011-2016 proboszcz  
ks. Piotr Bednarski 2012-2014 wikariusz  
ks. Piotr Jakubowski 2014-2015 wikariusz  
ks. kan. Andrzej Grzegorzewicz 2014-2020 rezydent (zmarł 26.10.2020)
ks. Karol Przykucki 2015-2019 wikariusz  
ks. Patryk Wendeker 2021 rezydent