Msze Święte

W niedziele:

- o godz.: 8.00, 9.30, 11.00 (z udziałem dzieci) i 18.00

Od poniedziałku do soboty:

- o godz.: 8.00 i 18.00

Parafia Rzymskokatolicka pw. Objawienia Pańskiego, Poznań - Ławica, ul. Miastkowska 128/132, 60-183 Poznań

Informacje

Na adorację Najświętszego Sakramentu w milczeniu zapraszamy w każdy czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 do godz. 21.00.

 

Podsumowanie akcji

Parafia » Grupy duszpasterskie » Parafialne Koło Caritas » 2011 »

Podsumowanie prowadzonej w dniach 31.07 – 7.08.2011
 przez Parafialną Caritas akcji „ZESZYT”
 
Podczas akcji „ZESZYT” Parafialny Zespół Caritas dzięki darczyńcom zebrał: zeszyty (grube, cienkie, A4, A5 oraz zeszyty nutowe), długopisy, ołówki, gumki, temperówki, kleje, bloki rysunkowe i techniczne (białe i z kolorowymi kartkami), bloki milimetrowe i papiery kolorowe, teczki biurowe, kilka skoroszytów, koszulek biurowych, kredki drewniane cienkie i grube, kredki świecowe i bambino, plastelinę, farby wodne i plakatowe (w niewielkiej ilości), flamastry, kilka piórników (bez wyposażenia i z wyposażeniem), 6 plecaków i 1 worek na obuwie, 10 par nożyczek, przybory geometryczne (kilka cyrkli, ekierek itp.) oraz pojedyncze inne przybory szkolne. Wszystkie ofiarowane rzeczy zostały podzielone dla skromniej żyjących Rodzin, w których są dzieci i młodzież w wieku szkolnym. Przygotowano 108 kompletów przyborów szkolnych (w zależności od wieku dziecka, klasy do której uczęszcza) oczywiście dzieląc to co dostaliśmy. Niestety nie wszystkie potrzeby zostały zaspokojone, jednak zebrane przybory w dużej mierze pomogły Rodzinom, aby rozpoczynający się rok szkolny był bardziej kolorowy, radośniejszy. Jednym z darczyńców okazali się Nowożeńcy, którzy zamiast kwiatów w dniu ślubu, poprosili swoich gości o przybory szkolne i przekazali je na rzecz organizowanej przez Parafialną CARITAS akcji „ZESZYT”. Do PZC trafiło również 40 zł na ten cel. Za wszystkie dary serca serdecznie dziękujemy.
Darczyńcom przekazujemy również serdeczne podziękowania od obdarowanych Rodzin, wdzięcznych Rodziców i uśmiechniętych dzieci.
Wszystkim ofiarodawcom życzymy wszelkiej pomyślności i zapewniamy o modlitwie podczas Mszy Św. które odprawiają się w naszym Kościele w intencji Parafialnej CARITAS.
E.G-Z.
A.Z.