Msze Święte

W niedziele:

- o godz.: 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00

Od poniedziałku do soboty:

- o godz.: 8.00 i 18.00

Parafia Rzymskokatolicka pw. Objawienia Pańskiego, Poznań - Ławica, ul. Miastkowska 128/132, 60-183 Poznań

Informacje

W środę zapraszamy na Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 8.00, 18.00 i 19.30.

 

Prace termomodernizacyjne w naszej parafii zostały wykonane dzięki dofinansowaniu z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

WRZESIEŃ 2016

Kronika Parafii »

4.09. Poświęcenie tornistrów

Podczas uroczystej Mszy Świętej sprawowanej z prośbą o błogosławieństwo Boże w nowym roku szkolnym, z udziałem uczniów, dyrekcji i grona nauczycielskiego Szkoły Podstawowej nr 58, w obecności sztandaru szkolnego, zostały poświęcone tornistry pierwszoklasistów.

 

5 – 14.09. Wakacje seniorów w Dębkach

Skoro wrzesień - to DĘBKI J - tradycji przecież nie należy tłumaczyć - a już na pewno nie w tej parafii, gdzie nadmorska wyprawa Seniorów to norma, obyczaj i obowiązkowy kanon J - zawsze pod wodzą Księdza Proboszcza, tym razem po raz pierwszy ks. kan. Sebastiana Kujawy.

50 radosnych podróżników zrywało już od dawna kartki z kalendarza, by doczekać się 5 września. W tym roku wrzesień w żadnym calu nie zapowiadał ani kalendarzowej, ani astronomicznej jesieni. Piękna pogoda i pełne słońce towarzyszyły uczestnikom wyprawy przez wszystkie 10 dni wypoczynku, czego dowodziła metamorfoza bladych twarzy wyjeżdżających z Poznania.

Plażowanie i nadmorskie spacery przeplatane były pysznymi posiłkami, którym nie sposób było się oprzeć. Rodzinna atmosfera, wieczorne spotkania przy biesiadnej piosence, codzienna wspólna modlitwa i uczestnictwo w Eucharystii sprawiało, że słońce i radość promieniowało nie tylko nad nami, ale i w nas. A więc - do zobaczenia za rok !!! (KM)