Msze Święte

W niedziele:

- o godz.: 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00

Od poniedziałku do soboty:

- o godz.: 8.00 i 18.00

Parafia Rzymskokatolicka pw. Objawienia Pańskiego, Poznań - Ławica, ul. Miastkowska 128/132, 60-183 Poznań

Informacje

W środę zapraszamy na Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 8.00, 18.00 i 19.30.

 

Prace termomodernizacyjne w naszej parafii zostały wykonane dzięki dofinansowaniu z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

LISTOPAD 2016

Kronika Parafii »

2.11

Zgodnie z wieloletnią tradycją, w dniu zadusznym odprawiona została w naszym kościele Msza Święta w intencji parafian zmarłych w minionym roku. Oprawę liturgiczną przygotowała młodzież z KSM, która po Eucharystii przedstawiła też krótki spektakl z zamyśleniem nad tajemnicą życia doczesnego i wiecznego.

 

11.11

W Narodowe Święto Niepodległości, jak co roku, parafianie mieli możliwość uczestniczenia w Mszy Świętej w intencji Ojczyzny. Po Eucharystii odbyła się wieczornica pod tytułem „Z zapomnianym poetą po ścieżkach ojczyźnianych wartości”. A po wieczornicy – wszyscy zostali zaproszeni przez księdza proboszcza do klubu parafialnego na świętowanie przy rogalach świętomarcińskich.

 

19.11

Chór „Epifania” zdobył II nagrodę podczas V Ogólnopolskiego Konkursu Chórów im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim.

 

29.11

Przedstawiciele Parafii z Księdzem Proboszczem na czele opowiadali w Radiu Emaus o naszych corocznych wieczornicach patriotycznych. Audycja została zrealizowana w związku ze zgłoszeniem tej inicjatywy parafialnej na konkurs radiowy pod tytułem „Po prostu dobry pomysł”.