Msze Święte

W niedziele:

- o godz.: 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00

Od poniedziałku do soboty:

- o godz.: 8.00 i 18.00

Parafia Rzymskokatolicka pw. Objawienia Pańskiego, Poznań - Ławica, ul. Miastkowska 128/132, 60-183 Poznań

Zapraszamy

Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii będzie w najbliższy piątek po Mszy św. o godz. 18.00. Początek w kościele, następnie przejdziemy ulicą Miastkowską aż do ul. Jaracza, gdzie nastąpi zakończenie nabożeństwa.

Iuvenis

Grupy duszpasterskie » Zespoły Śpiewacze »

Młodzieżowy Zespół Muzyczny „Iuvenis”

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NOWE OSOBY DO ZESPOŁU!

Nie musisz być profesjonalnym muzykiem – wystarczy chęć śpiewania/grania na chwałę Boga. Zapewniamy super atmosferę oraz rozwój w sferze muzycznej i duchowej :)

 

Zespół powstał w lutym 2017 roku z inicjatywy Katarzyny Matuszak. Tworzą go młodzi z pasją do muzyki, od gimnazjalistów aż po studentów. W naszych szeregach są zarówno śpiewacy, jak i instrumentaliści. Wykonujemy głównie (lecz rzecz jasna nie tylko) pieśni młodzieżowe z akompaniamentem gitar i wiolonczeli, a czasami również altówki czy bębna. Podczas Mszy Świętej chcemy tworzyć niepowtarzalny, sprzyjający modlitwie klimat. Czynnie angażujemy się w życie parafii, uczestnicząc w wielu przedsięwzięciach, takich jak koncerty „Trzech króli”, Zaduszki KSM-u czy wielkopiątkowy „Ślad losu”.

Próby zespołu odbywają się w każdą sobotę o godzinie 9:30 w salce Caritasu. Śpiewamy w niedziele o godzinie 18 (zbiórka przed Mszą o 17:40).

 

Kontakt w razie jakichkolwiek pytań:

Mateusz Urbaniak – dyrygent zespołu

telefon: 511 22 33 37

e-mail: mateusz.urbaniak@op.pl