Msze Święte

W niedziele:

- o godz.: 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00

Od poniedziałku do soboty:

- o godz.: 8.00 i 18.00

Parafia Rzymskokatolicka pw. Objawienia Pańskiego, Poznań - Ławica, ul. Miastkowska 128/132, 60-183 Poznań

Zapraszamy

W sobotę 7 października 2017 r., we wspomnienie liturgiczne NMP Różańcowej, odbędzie się akcja Różaniec Do Granic,podczas której na granicy Rzeczypospolitej Polskiej odmawiane będą wszystkie cząstki różańca. Ojcowie oblaci i proboszcz parafii pw. Objawienia Pańskiego zapraszają także na modlitwę w Poznaniu, w miejscu przekraczania granicy państwa przez podróżujących samolotem. Od godz. 14 do 15.30 w kaplicy lotniska Ławica odbędzie się nabożeństwo różańcowe w nawiązaniu do tej inicjatywy.  (źródło: www.archpoznan.pl)

Więcej informacji o Różańcu Do Granic - http://www.rozaniecdogranic.pl/

Akcja Serduszkowa

Grupy duszpasterskie » Parafialne Koło Caritas » 2012 »

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za paczki przygotowane dla dzieci, osób starszych i rodzin wielodzietnych.
Święta Bożego Narodzenia są świętami przepełnionymi radością i nadzieją. Dzięki Waszej pomocy wiele osób miało okazję spędzić je szczęśliwie z poczuciem, że nie są osamotnieni, że ktoś o nich myśli i pamięta. Bardzo cieszymy się, że święta Bożego Narodzenia objęły Was swą mocą i sprawiły, że chcieliście być bliżej osób potrzebujących dzieląc się swoim szczęściem i pamięcią poprzez bożonarodzeniowe niespodzianki.
Jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy za odpowiedzialne uczestniczenie w naszej akcji tak wielu parafian. Wywieszonych zostało 250 serduszek z prośbą o zabawkę lub o coś z ubrania dla dzieci oraz 75 serduszek z prośbą o paczkę żywnościową lub ze słodyczami dla rodzin wielodzietnych. Na te wszystkie prośby mogliśmy odpowiedzieć dzięki Państwu.
 
Niech Was Drodzy Państwo Pan Bóg błogosławi.