Msze Święte

W niedziele:

- o godz.: 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00

Od poniedziałku do soboty:

- o godz.: 8.00 i 18.00

Parafia Rzymskokatolicka pw. Objawienia Pańskiego, Poznań - Ławica, ul. Miastkowska 128/132, 60-183 Poznań

Zapraszamy

W sobotę 7 października 2017 r., we wspomnienie liturgiczne NMP Różańcowej, odbędzie się akcja Różaniec Do Granic,podczas której na granicy Rzeczypospolitej Polskiej odmawiane będą wszystkie cząstki różańca. Ojcowie oblaci i proboszcz parafii pw. Objawienia Pańskiego zapraszają także na modlitwę w Poznaniu, w miejscu przekraczania granicy państwa przez podróżujących samolotem. Od godz. 14 do 15.30 w kaplicy lotniska Ławica odbędzie się nabożeństwo różańcowe w nawiązaniu do tej inicjatywy.  (źródło: www.archpoznan.pl)

Więcej informacji o Różańcu Do Granic - http://www.rozaniecdogranic.pl/

2012

Grupy duszpasterskie » Koło Seniora » Z życia Koła Seniora »

Dotychczasowe jednodniowe pielgrzymki przygotowane przez Koło Seniora w roku 2012:

 
1) 11.04.2012 r. pielgrzymowaliśmy do czterech drewnianych kościołów:
    a. Uzarzewo – kościół św. Michała Archanioła, gdzie Proboszcz pokazał nam zabytkową XVI-wieczną monstrancję (zwiedziliśmy też Muzeum Łowiectwa działające od 1977r. i stale powiększające swoją ekspozycję).
    b. Czerlejno – kościół MB Wniebowziętej. (ks. prob. Andrzej Stefański ciekawie opowiadał o kościele i pracy w Parafii). Odwiedziliśmy MB w Tulcach i tam też była chwila odpoczynku przy kawie.
    c. Głuszyna – kościół św. Jakuba (poprzednia parafia ks. prob. Szymona).
    d. Krzesiny – kościół MB Królowej Polski (jeden z 2-ch kościołów w Polsce zbudowany 100 lat temu w stylu norweskim). Na jubileusz kompletnie odnowiony w surowym, nowoczesnym stylu! Piękny, pozostawiający ogromne wrażenie!
Wróciliśmy później niż było planowane, ale było warto!