Msze Święte

W niedziele:

- o godz.: 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00

Od poniedziałku do soboty:

- o godz.: 8.00 i 18.00

Parafia Rzymskokatolicka pw. Objawienia Pańskiego, Poznań - Ławica, ul. Miastkowska 128/132, 60-183 Poznań

Zapraszamy

Trwają parafialne rekolekcje wielkopostne, które głosi ojciec Michał Pac, przeor poznańskiego klasztoru ojców dominikanów. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi od poniedziałku do środy o godz. 9.00 i 18.00. W poniedziałek, wtorek i środę nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.

Parafialny Krąg Małżeństw

Grupy duszpasterskie »

W naszej parafii działa Parafialny Krąg Małżeństw – wspólnota, do której zapraszamy wszystkie małżeństwa, niezależnie od stażu małżeńskiego ( także niesakramentalne).

We wspólnocie jest miejsce dla każdego, kto pragnie szukać swojej drogi do Pana Boga. Formacja małżeńska, ma pomagać w dążeniu do jedności z Bogiem i ze współmałżonkiem, ma także dawać  wsparcie w trudnych momentach.

Bliski jest nam charyzmat Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie i z niego czerpiemy, szczególnie poprzez przyjęcie elementów formacyjnych nazywanych zobowiązaniami – darami. Są to codzienna modlitwa osobista połączona z lekturą Pisma Świętego, regularne spotkanie ze słowem Bożym, codzienna modlitwa małżeńska jako wspólne stawanie przed Panem, modlitwa rodzinna, jako wspólnoty zanurzonej w Bogu, comiesięczny dialog małżeński i wynikająca z niego reguła życia (systematyczna praca nad sobą).

Spotykamy się na comiesięcznych spotkaniach formacyjnych kręgu. Wspólnie się modlimy, formujemy i dzielimy naszymi radościami i problemami. Jesteśmy grupą formacyjną, ale także grupą przyjaciół.

Opiekuje się nami Ks. Proboszcz Sebastian Kujawa.
 

Kontakt: Beata i Adam Rejment, kom. 608-041-853