Msze Święte

W niedziele:

- o godz.: 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00

Od poniedziałku do soboty:

- o godz.: 8.00 i 18.00

Parafia Rzymskokatolicka pw. Objawienia Pańskiego, Poznań - Ławica, ul. Miastkowska 128/132, 60-183 Poznań

Informacje

W środę zapraszamy na Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 8.00, 18.00 i 19.30.

 

Prace termomodernizacyjne w naszej parafii zostały wykonane dzięki dofinansowaniu z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Aktualności

Dzień Papieski

W niedzielę za tydzień obchodzimy Dzień Papieski – z tej okazji przed kościołem zbierane będą ofiary na Dzieło Trzeciego Tysiąclecia (pomoc dla pragnącej się uczyć a ubogiej młodzieży); młodzież z KSM-u będzie rozprowadzała kremówki – ofiary przeznaczone będą na potrzeby duszpasterskie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

Nabożeństwo Fatimskie

W sobotę przypada 13. dzień września – zapraszamy na nabożeństwo fatimskie: różaniec o godz. 19:20, Msza Święta z procesją o godz. 20:00. Całość poprowadzą Ojcowie Franciszkanie.

W

Księdzu Jackowi życzymy, aby stawał się świętym kapłanem – by zawsze z miłością trwał przy Jezusie, by z ufnością poddawał się Bożym planom i wobec wszelkich przeciwności nie tracił wiary w potęgę Bożej łaski, która zawsze zwycięża.

 


Musical

Już dzisiaj zapraszamy na musical przygotowany przez grupę dzieci i młodzieży z naszej parafii opowiadający historię Pana Jezusa – przedstawienie będzie miało miejsce w naszym kościele zaraz po Świętach – we wtorek (22 kwietnia) o 19:00.

Rekolekcje Wielkopostne

Wszystkich Parafian zapraszamy w dniach 5-9 kwietnia br. na Rekolekcje Wielkopostne, które będzie głosił ks. Jan Chrzanowski.

Droga do Zmartwychwstania

LUBISZ TEATR I MUZYKĘ?

MARZYŁEŚ O WYSTĄPIENIU NA SCENIE

LUB WSPÓŁTWORZENIU SPEKTAKLU?

Różaniec Rodziców w intencji Dzieci
Dzieło modlitwy różańcowej rodziców w intencji dzieci rozpoczęło się w sierpniu 2001 roku w Gdańsku. Ma na celu propagowanie modlitwy różańcowej rodziców opartej na zasadzie Żywego Różańca. Żywe róże modlitwy za dzieci tworzą ich rodzice. W naszej Parafii pojawił się pomysł, aby w intencji dzieci modlili się na różańcu rodzice w najszerszym tego słowa znaczeniu, a więc także rodzice chrzestni i dziadkowie.
Koncert

Dzisiaj tj. 24. stycznia o godz. 19.00, odbędzie się w naszym kościele Koncert kolęd w wykonaniu p. Eleni i zespołów śpiewaczych. Wszystkich Drogich Parafian serdecznie zapraszamy.

MK

Maraton Koncertowy - więcej informacji - kliknij.

Akcja "Zeszyt"

Parafialny Zespół Caritas składa serdeczne Bóg zapłać za włączenie się do tegorocznej akcji „ZESZYT”.