Msze Święte

W niedziele:

- o godz.: 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00

Od poniedziałku do soboty:

- o godz.: 8.00 i 18.00

Parafia Rzymskokatolicka pw. Objawienia Pańskiego, Poznań - Ławica, ul. Miastkowska 128/132, 60-183 Poznań

Informacje

W środę zapraszamy na Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 8.00, 18.00 i 19.30.

 

Prace termomodernizacyjne w naszej parafii zostały wykonane dzięki dofinansowaniu z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Aktualności

Kolędowanie

13 stycznia br. odbyło się kolędowanie w naszym kościele z Eleni, chórem Epifania, zespołem Trzej Królowie i Epicus, rodzicami i przedszkolakami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Wigilia

W wigilię uroczystości Narodzenia Pańskiego zachęcamy do zachowania tradycyjnej wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Zapraszamy na pasterki o godz. 22.00 i 24.00. W niedzielę 25 grudnia i w poniedziałek 26 grudnia Msze św. będą wg porządku niedzielnego.

Komunikat

Komunikat Kurii Metropolitalnej w Poznaniu dotyczący rezygnacji – przez niektórych uczniów – z udziału w lekcjach religii.

Audycja

We wtorek, 29 listopada, o godz. 21.15 w Radiu Emaus odbyła się audycja z udziałem naszych parafian, odpowiedzialnych za coroczne przygotowanie wieczornicy patriotycznej z okazji Święta Niepodległości. Zapraszamy do odsłuchania, link poniżej:

http://www.radioemaus.archpoznan.pl/audio/Inicjatywa_2016/20161129_inicjatywa_01_www_cz_01.mp3

V Ogólnopolski Konkurs Chórów

19 listopada, w Aleksandrowie Kujawskim, odbył się V Ogólnopolski Konkurs Chórów im. św. Jana Bosko. Nasz chór Epifania zajął II miejsce w kategorii: chór parafialny. Wszystkim chórzystom serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy

Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny, która zostanie odprawiona w naszym kościele w Święto Niepodległości dnia 11 listopada o godz. 18.00, a po niej na „Wieczornicę z Zapomnianym Poetą”. Na ten dzień została udzielona przez Księdza Arcybiskupa dyspensa od wstrzemięźliwości od potraw mięsnych.

Wymienianki

Wymienianki na kolejny rok – czytelnie wypisane – przyjmujemy w zakrystii i w biurze parafialnym. Przy wymieniankach prosimy o wyraźne zaznaczenie: jednorazowe czy roczne. Kartki są wyłożone na stoliku pod chórem.

Wprowadzenie

3 lipca br. odbyło się powitanie w naszej Parafii Ks. Proboszcza Sebastiana Kujawy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w zakładce Galeria.

Pozegnanie

W niedzielę, 26 czerwca 2016 roku pożegnaliśmy Księdza Proboszcza Szymona Likowskiego, który po pięciu latach posługi w naszej parafii przechodzi do Swarzędza. Ksiądz Proboszcz otrzymał od parafian pamiątkowy kielich i patenę oraz świecę z logo naszej parafii, a także serdeczne słowa podziękowania.

Relacja z Musicalu

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Musicalu, który odbył się w naszej parafii 9 kwietnia br.

https://youtu.be/OFbacW8s8rk