Msze Święte

W niedziele:

- o godz.: 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00

W dni powszednie:

- o godz.: 8.00 i 18.00

Parafia Rzymskokatolicka pw. Objawienia Pańskiego, Poznań - Ławica, ul. Miastkowska 128/132, 60-183 Poznań

Informacje

Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek po Mszy św. o godz. 18.00. (do 21.00).

 

 

Aktualności

Historia

W zakładce Historia, znajduje się uaktualniona historia naszej parafii w datach. Zapraszamy do obejrzenia.

Epifania

21 stycznia br. odbył się w Chełmnie XII Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek, w którym udział wzięło 23 chóry. Nasz parafialny chór Epifania zdobył Brązowe Pasmo, serdecznie gratulujemy.

Wideo

Zapraszamy do nowej zakładki - Wideo !

Kolędowanie

13 stycznia br. odbyło się kolędowanie w naszym kościele z Eleni, chórem Epifania, zespołem Trzej Królowie i Epicus, rodzicami i przedszkolakami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Wigilia

W wigilię uroczystości Narodzenia Pańskiego zachęcamy do zachowania tradycyjnej wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Zapraszamy na pasterki o godz. 22.00 i 24.00. W niedzielę 25 grudnia i w poniedziałek 26 grudnia Msze św. będą wg porządku niedzielnego.

Komunikat

Komunikat Kurii Metropolitalnej w Poznaniu dotyczący rezygnacji – przez niektórych uczniów – z udziału w lekcjach religii.

Audycja

We wtorek, 29 listopada, o godz. 21.15 w Radiu Emaus odbyła się audycja z udziałem naszych parafian, odpowiedzialnych za coroczne przygotowanie wieczornicy patriotycznej z okazji Święta Niepodległości. Zapraszamy do odsłuchania, link poniżej:

http://www.radioemaus.archpoznan.pl/audio/Inicjatywa_2016/20161129_inicjatywa_01_www_cz_01.mp3

V Ogólnopolski Konkurs Chórów

19 listopada, w Aleksandrowie Kujawskim, odbył się V Ogólnopolski Konkurs Chórów im. św. Jana Bosko. Nasz chór Epifania zajął II miejsce w kategorii: chór parafialny. Wszystkim chórzystom serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy

Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny, która zostanie odprawiona w naszym kościele w Święto Niepodległości dnia 11 listopada o godz. 18.00, a po niej na „Wieczornicę z Zapomnianym Poetą”. Na ten dzień została udzielona przez Księdza Arcybiskupa dyspensa od wstrzemięźliwości od potraw mięsnych.

Wymienianki

Wymienianki na kolejny rok – czytelnie wypisane – przyjmujemy w zakrystii i w biurze parafialnym. Przy wymieniankach prosimy o wyraźne zaznaczenie: jednorazowe czy roczne. Kartki są wyłożone na stoliku pod chórem.